sty
7
2014

Wyjście poza sieć – część 1

Zakładając ten serwis myśleliśmy, że pierwszy album przyjdzie nam zrobić samym. Obawialiśmy się, że nikt nie przyśle zdjęć. Okazało się, że myliliśmy się i to bardzo.

Cztery razy udało się złożyć albumy ze zdjęć nadesłanych przez autorów i opublikować. Niestety tylko online.

Do pełni szczęścia brakuje nam i autorom zdjęć albumu w wersji offline. Album namacalnego, papierowego, i jak najbardziej realnego.
Niniejszym więc ogłaszamy, że rok 2014 (mamy nadzieje, że tylko jego początek) ma być rokiem wydania papierowego albumu projektu holga.pl.

Pierwszy album, który wydamy papierowo to bedzie „5 minut stad” .

Wydanie albumu papierowego jest sprawą banalną. Trzeba mieć tylko złożony album i środki na druk. Pierwszego mamy pod dostatkiem. Drugiego ni krztyny. Jednak skoro udało nam się zebrać zdjęcia do 4 albumów to nie wiemy czemu nie mielibyśmy nie zebrać pieniędzy na druk jednego z nich.

Album „5 minut stąd” powstały dzięki zaangażowaniu społeczności ludzi zainteresowanych fotografią. Mamy więc nadzieję, że ludzie zainteresowani fotografią pomogą nam zebrać środki na jego wydanie. Na początek spróbujemy więc zebrać pieniądze na wydanie poprzez polski crowdfundingowy serwis wspieramkulture.pl.

Na dziś tyle. W następnych wpisach podamy jak zabraliśmy się do tematu druku albumu. Liczyć będziemy na Wasze uwagi, opinie, doświadczenia….

Tymczasem
Załoga holga.pl

Komentarze są zamknięte.

ZNAJDŹ NAS:

Holga.pl. All rights reserved 2011. Kontakt: holga.pl@gmail.com
Projekt i wykonanie: www.StudioGraficzne.com