paź
27
2011

Brulion pełen ulotnych wrażeń

Blog jest zapisem wędrówki po świecie low-fi. Przewodnikiem po nim, instrukcją jego obsługi (niekiedy bardzo techniczną, zawsze bardzo osobistą), instrukcją obsługi Holgi. Wejdź na nasz blog, zostań na chwilę albo na dłużej. Poholguj sobie!


Łapię chwile ulotne jak ulotka
Ulotne chwile łapię jak fotka

PFK „Chwile ulotne”


1. Świat low-fi jest fascynujący. Bo jest światem – pełnym ludzkiej wielkości i małości, pełnym pragnień, lęków, myśli i uczuć, pełnym osób, rzeczy i zdarzeń. Bo jest low-fi – niespieszny, niedoskonały, wiecznie niedokończony, subiektywny, osobisty, pełen chropowatości i zaświetleń.

2. Nasz blog jest zapisem wędrówki po świecie low-fi. Raptularzem wypełnionym ideami i wspomnieniami. Brulionem pełnym ulotnych wrażeń, niedokończonych zdań, trudnych do uchwycenia strzępów obrazów, myśli, doznań. Jest wreszcie przewodnikiem po świecie low-fi, instrukcją obsługi (niekiedy bardzo techniczną, zawsze bardzo osobistą) pozwalającą go ujarzmić. Pozwalającą ujarzmić Holgę.

3. A na kartach bloga i pomiędzy nimi – jak pomiędzy kartami notatnika z podróży zasuszone liście, bilety, rachunki i zabazgrane serwetki – zdjęcia. Znalezione na strychu bądź w aparacie, znalezione w sieci.

4. Jeśli chcesz pozwolić się zainspirować, jeśli chcesz zainspirować kogoś, jeśli chcesz poznać świat low-fi – wejdź na nasz blog. Zostań na chwilę albo na dłużej. Poholguj sobie!

 

 

O Autorze:

Komentarze są zamknięte.

ZNAJDŹ NAS:

Holga.pl. All rights reserved 2011. Kontakt: holga.pl@gmail.com
Projekt i wykonanie: www.StudioGraficzne.com