lut
24
2013

Galeria Bezdomna – fotorelacja

Miło nam donieść, że pojawiliśmy się w Galerii Bezdomnej, która zagościła tym razem w Muzeum Pałacu w Wilanowie. W przestronnej Oranżerii zaprezentowaliśmy światu Nasze Albumy/Opowieści. Co prawda w mocno okrojonej wersji (okładka plus 10 zdjęć z każdego albumu) ale to zawsze coś. Pierwsze koty za płoty.

Po pracowitych dwóch wieczorach podczas, których dzielnie drukowaliśmy i oprawialiśmy zdjęcia, w sobotni poranek punktualnie pojawiliśmy się w Oranżerii, aby znaleźć dogodne miejsce do powieszenia prac. Szło nam bardzo sprawnie i po trzech godzinach wystawa była gotowa.

A wieczorem podczas oficjalnego otwarcia, na które przybyło liczne towarzystwo z ciekawością czekaliśmy i obserwowaliśmy z  jakim zainteresowaniem będą cieszyć się nasze Albumy. I musimy szczerze powiedzieć, że przykuły wzrok, zafrapowały, wzbudziły dużą ciekawość. Parę osób zdecydowało się  na przeczytanie tekstów o albumach a niektórzy nawet co nam sprawiło przyjemność, poczęstowało się ulotkami informującymi o kolejnym, trzecim Albumie tj. o „Zwielokrotnieniu”.

Wszystkich świeżo poznanych pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnej wystawie!

 

PS (Dziękujemy organizatorom za upamiętnienie niedawno zmarłego miłośnika i znawcy fotografii Stanisława Fitaka.)

 

[photosmash id=31]

O Autorze:

Komentarze są zamknięte.

ZNAJDŹ NAS:

Holga.pl. All rights reserved 2011. Kontakt: holga.pl@gmail.com
Projekt i wykonanie: www.StudioGraficzne.com